TÜRKİYE'NİN BÜYÜMEKTE OLAN ELEKTRONİK ÜRÜN TEDARİKÇİSİ TEKNO ELEKTRONİK

 

Tekno Elektronik, elektronik kategorisinde son kullanıcı, devlet kurumu ve kurumsal firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve en mantıklı çözümleri sunmaktadır.

15 Yıllık bilgi birikiminin kazandırdığı tecrübeyi kullanarak elektronik kategorisinin gelecekteki standartlarını iyi gören Tekno Elektronik her ürün çeşitinde pazaryerlerinde elektronik sektörünün açık ara lideri olmuştur. Bu sebeple yüzlerce markanın sektördeki lider satıcısı olmayı başaran Tekno Elektronik son kullanıcının, resmi kurumların ve kurumsal firmaların her türlü ürün ihtiyacı durumunda en uygun fiyatları ve en doğru hizmeti sunabilmektedir.

   Misyonumuz :

Bütün bilgi birkimimizi, beceri ve yeteneklerimizi en iyi şekilde sunmaktır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için çok önemlidir. Yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmek ve çizgimizde ilerleyip sizlere daha iyi hizmet vermektir. Bu misyon çerçevesinde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

   Vizyonumuz :

 

Hizmet ağımızı genişleterek sadece pazaryerlerinde değil tüm ağlarda bulunmak ithalat ve ihracatı güçlendirmek, bu gün olduğu gibi gelecekte de tercih edilen kurum olmayı en önemli vizyonumuz saymaktayız. Verdiğimiz hizmette fark yaratarak Türkiye'de elektronik sektöründe tek adres olmayı zamanında hizmet, müşteri memnuniyeti ve kalıcı destek anlayışıyla süreklilik sağlamayı ilke edinmekteyiz.